Yemek Felsefesi

İşlevsel bir beslenme yaklaşımı kullanarak, sadece sizin için bir beslenme planı hazırlamak için biyokimyasal makyajınıza, genetik, çevre, yaşam tarzı ve sağlık hedeflerinize daha yakından bakıyorum.

Ben yemeğin tıp olduğuna inanıyorum.

Birlikte çalışmalarımız yalnızca fiziksel sağlığınıza yönelik olmayıp, aynı zamanda gıda ile olan ilişkinizi de ele alıyoruz. Sizinle besin piramidini aşmak ve hayatınızı tam anlamıyla meşgul etmenizi sağlayan kişiselleştirilmiş bir plan geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağım!

Sağlığı Yeniden Tanımlamak

Uzak beslenme zihniyetini Shift diyet ve gıda kullanan odağı koymak besler bedenlerimizi. Elinden gelenin en iyisini yapma ve hissetme arzusunu kabul ederek, sağlığı bir ölçekte yeniden tanımlamak için birlikte çalışıyoruz. Müşterilerime kıyafetlerin nasıl uyduğunu, enerji seviyelerini ve günlük aktiviteleri gerçekleştirme yeteneklerini ölçme konusunda danışmanlık yapıyorum.

Yemek Felsefesi

Toplumu rahatsız eden tahıl ağırlıklı, az yağlı kabusa net bir alternatif sunuyorum. Prensiplerim şekeri, rafine tahılları ve işlenmiş yiyecekleri kesmek, düzgün şekilde yetiştirilmiş etlere, kaliteli yağlara ve yoğun gıda maddelerinin bolluğuna odaklanmak.

“Let food be thy medicine and medicine by thy food”
- Hippocrates

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.